Satysfakcja. Sztuka kobiecego orgazmu

Wydawnictwo: REMI Katarzyna Portnicka
poradniki

Przejrzysty tekst i ponad sto pięknych ilustracji pomogą mężczyźnie zostać wspaniałym kochankiem, a kobiecie opowiedzieć mu o swych pragnieniach...

despus | 2017-04-20
Przeczytana: 19 kwietnia 2017

Pozycja nieco skąpa i czuć w niej nie polską mentalność. Może to i dobrze. Dla mnie nie do końca zrozumiałe opisy - musiałem porównywać treść z obrazkami, żeby zrozumieć niektóre pozycje. Czasem jest zaledwie sygnalizacja, co trzeba robić. Legenda jest niekompletna - był obrazek pokazujący piktogram chyba ujście pochwy, ale nie było to opisane w legendzie, więc porównywałem obrazek z opisem pozycji, żeby dojść do tego, co za za narząd jest oznaczony.
Teraz zalety. Mimo wszystko, ciekawe. Dowiedziałem paru rzeczy o seksie oralnym, oraz o pozycjach, w których kobieta dozuje sobie przyjemność - jest stroną aktywną. Obrazki choć może nie zawsze dla mnie czytelne, to jednak ładne grafiki. Ciężko polecić, bo na pewno są lepsze pozycje.

żabot | 2013-05-10
Przeczytana: 2010 rok

W dobie setek wydawnictw tego typu ksiazka wydaje się wręcz siermiężna. Piękne ilustracje? Żarty. Gdyby tę ksiazeczkę wydano 30 lat temu to bym się z tym zgodził, ale wystarczy wejść do pierwszego z brzegu EMPiKu, żeby zobaczyć znacznie ładniej wydane ksiązki i... ze znacznie wiekszą ilością informacji nie tylko "technicznych". Być może nastolatek przeczyta to z wypiekami na twarzy, ale i w to wątpię. Szkoda pieniędzy.

Michael | 2016-03-01
Przeczytana: kwiecień 2006