Chów świń w małym gospodarstwie

Wydawnictwo: Oficyna Wydawnicza MULTICO
flora i fauna

Chów świń w małym gospodarstwie Praktyczny poradnik dla wszystkich obecnych i przyszłych hodowców świń. Każdy, kto zamierza trzymać świnie, na użytek własny lub sprzedaż, potrzebuje tej książki! znajdzie w niej wiadomości na temat: a podstaw pracy hodowlanej, a rozrodu i wychowu prosiąt, a żywienia zwierząt hodowlanych i tuczników, a pomieszczeń dla zwierząt, a higieny i profilaktyki najczęstszych chorób. Niezbędna wiedza w atrakcyjnej formie!

Angee999 | 2016-12-01
Na półkach