d20 Modern. Podręcznik źródłowy

Wydawnictwo: ISA
d20 Modern Roleplaying Games
d20 Modern, d20, D&D, Dungeons & Dragons, RPG
hobby

Rozegraj każdą przygodę, jaką sobie wymarzysz Doświadcz dreszczyków emocji dostarczanych przez każdy szlagierowy film akcji. Przeżyj budzące niepokój sceny z pasjonującej strzelanki z perspektywy pierwszej osoby. Wykorzystaj każdy ładunek wybuchowy, o którym słyszałeś. W tej książce odkryjesz wszystko, czego potrzebujesz do wykreowania pełnego życia świata współczesnych kampanii, w których...

Rozegraj każdą przygodę, jaką sobie wymarzysz
Doświadcz dreszczyków emocji dostarczanych przez każdy szlagierowy film akcji. Przeżyj budzące niepokój sceny z pasjonującej strzelanki z perspektywy pierwszej osoby. Wykorzystaj każdy ładunek wybuchowy, o którym słyszałeś. W tej książce odkryjesz wszystko, czego potrzebujesz do wykreowania pełnego życia świata współczesnych kampanii, w których wraz z przyjaciółmi rozegrasz filmowe przygody, wcielając się w dynamicznych bohaterów stawiających czoło przerażającym niebezpieczeństwom.
Podręcznik dla Mistrzów Gry oraz graczy, w pełni kompatybilny z grą fabularną Dungeons & Dragons ® oraz innymi produktami linii d20™ System. (Wydawnictwo ISA)

Dzwienkoswit | 2011-05-07
książek: 2004