World of WarCraft: Ostatni strażnik

Okładka książki World of WarCraft: Ostatni strażnik
Jeff Grubb Wydawnictwo: Insignis Cykl: WarCraft (tom 3) Seria: Blizzard Legends fantasy, science fiction
fantasy, science fiction
9788366071964
Dominika Repeczko

Okładka książki Duchy Askalonu Matt Forbeck, Jeff Grubb
Ocena 7,0
Duchy Askalonu Matt Forbeck, Jeff ...
Okładka książki d20 Modern. Podręcznik źródłowy Jeff Grubb, Rich Redman, Charles Ryan, Bill Slavicsek
Ocena 7,5
d20 Modern. Po... Jeff Grubb, Rich Re...
Okładka książki Krainy Wtajemniczeń Mark Anthony, Philip Athans, David Cook, Monte Cook, Elaine Cunningham, Tom Dupree, Ed Greenwood, Jeff Grubb, J. Robert King, Wes Nicholson, Brian M. Thomsen
Ocena 5,7
Krainy Wtajemn... Mark Anthony, Phili...

Najlepsza powieść z Universum Warcraft-a z pierwszego okresu.
Świetny nastrój oraz tajemniczość bohaterów.

Najlepsza powieść z Universum Warcraft-a z pierwszego okresu.
Świetny nastrój oraz tajemniczość bohaterów.

Przeczytana po "Narodzinach Hordy" i w porównaniu z tamtą książka, ta jest bez szału. Nie ma dużo akcji, bardziej skupienie na historii uniwersum i wyjaśnieniu kim był Medivh.

Na pewno warto przeczytać dla zaznajomienia się z pewnymi faktami z uniwersum, jednak była to chyba najmniej ciekawa historia z tych, które czytałem i nie poleciłbym jej na start przygody ze światem Warcrafta.

W mojej opinii książka nudna, mocno przeciętna. W porównaniu do poprzedniej (Narodziny Hordy - według chronologii, którą przyjąłem) wypada słabo. Momentami ciężko było przebrnąć do ostatniej strony.
Odhaczona... i z tego się cieszę, mogę przejść do kolejnego tomu ;)

Odhaczona... i z tego się cieszę, mogę przejść do kolejnego tomu ;)

Przez większość stron męcząca i nudna. Chciałem dowiedzieć się czegoś o świecie Warcrafta z książek i dowiedziałem się, że to nie dla mnie

Świetna fantastyka. Genialne relacje miedzy bohaterami, jako ucznia i nauczyciela. Fajnie przedstawiona magia i lokacje. Jedna z najlepszych książek uniwersum Warcraft'a.

Mimo że znałem zakończenie z innych źródeł to książkę przeczytałem prawie na raz, super klimat polecam każdemu fanowi uniwersum Warcraft'a

Jest to moja ulubiona część z całej serii World of Warcraft. Wciągająca i przewrotna fabuła z fantastycznym zakończeniem. Cieszę się szczególnie z faktu, iż została ona przywrócona na rynek, ponieważ jeszcze nie tak dawno jedynie garstka osób mogła ją przeczytać. Mam nadzieję, że już niedługo dostępne będą również tytuły takie jak "Dzień smoka" oraz "Władca klanów".

jeśli jesteś fanatykiem gry WoW albo lubisz ten klimat to książka zainteresuje Cię na pewno. nie tak obstawiałem zakończenie ale warto zabrać sie za ten egzemplarz, polecam. coś co fascynuje od początku i nie odpuszcza aż nie zakończysz tej powieści...

zaskakująco dobra książka

zaskakująco dobra książka