Spirit of the Horse
konie, albumy
albumy
Suarrilk

"Piękno konia" jest książką, która sprawi radość wszystkim wielbicielom koni, a ponad 250 zapierających dech kolorowych zdjęć jednego z najsłynniejszych fotografów koni na świecie (Bob Langrich) z pewnością spotka się z uznaniem miłośników piękna w każdej postaci. Ten wspaniały album fotograficzny jest wyrazem podziwu dla urody, wdzięku i siły konia oraz podziękowaniem za szczególną więź, jaka...

Ten wspaniały album fotograficzny jest wyrazem podziwu dla urody, wdzięku i siły konia oraz podziękowaniem za szczególną więź, jaka przez stulecia łączyła go - i nadal łączy - z człowiekiem.
Doskonale napisany i zawierający wiele ciekawych informacji tekst będą z prawdziwą przyjemnością czytać wszyscy, którzy żywią podziw dla tych pięknych stworzeń.

źródło opisu: Wydawnictwo Parragon, 2009.

źródło okładki: http://www.olesiejuk.pl/zobacz/single/piekno-konia...»

Kasia | 2016-05-29
Przeczytana: 29 maja 2016

To cudownie wydany album, zdjęcia są piękne i do tego bez udziału człowieka, bez siodła lub zaprzęgu, samo ich naturalne piękno. Uzupełnieniem zdjęć jest krótki opis co do rasy, jej pochodzenia i charakterystyki.
Miłośnicy koni na pewno docenią ten album.

Isdronning | 2013-03-17
Przeczytana: 30 sierpnia 2012

Cudowna książka. Mnóstwo pięknych fotografii. Ale to nie wszystko. Album wzbogaca obfity w informacje tekst. Polecam każdemu miłośnikowi koni.

Horses_Dreams | 2015-03-14

Ciekawa książka. Podoba mi się.

Pistacia | 2015-10-16
Na półkach: Na mym regale, Przeczytane

Wspaniały album nie tylko dla znawców tematu. Cudowne zdjęcia, ciekawe opisy. Wydanie książki idealne na prezent:)

Naprawdę przepiękne zdjęcia koni i tekst z różnymi ciekawostkami.

equus_albus | 2013-01-05

Przepiękne zdjęcia.

Alisk | 2018-04-19

PaniPegaz | 2013-10-02
Przeczytana: 2013 rok

Głupota i powierzchowność biją z tej książki. Co tego, że są piękne zdjęcia? Cały świat koni nie może, nie ma prawa zamykać się tylko w uwielbieniu arabów, szajrów, mustangów, lusitano i paru innych ras. Pięknych i mniej znanych ras jest znacznie więcej, a autorka jest skrajnie krzywdząca i nieobiektywna, skupiając się tylko na opisaniu kilkunastu tych, które są bardziej niż inne znane i w jej odczuciu piękny. Dla mnie to zbyt daleko posunięty subiektywizm.