Noc w Muzeum

Wydawnictwo: Nasza Księgarnia
poradniki

Podczas pierwszej nocy spędzonej w nowojorskim Muzeum Historii Naturalnej Larry, nocny strażnik, obserwuje ze zdumieniem, jak wszystkie eksponaty budzą się do życia. Opowiada synowi o tych zadziwiających rzeczach. Nick z początku nie wierzy ojcu, dopiero kiedy sam spędza noc w muzeum, zaczyna widzieć go w nowym świetle. Szkielet dinozaura nie może nagle ożyć? Czyżby jednak?.

Reading_is_sexyy | 2011-06-25

Jak do tej pory, nie miałam okazji zobaczyć filmu, ale po książce moge stwierdzić, że jest świetny.
Książka wciągnęła mnie niesamowicie, a że w owym dniu, nie miałam niczego do zrobienia, przeczytałam ją na raz. ; )

„Noc w muzeum” to tytuł, który już kilka razy obił mi się o uszy. Wiem, że jest taki film (powstała już chyba nawet druga część), który cieszył się dobrą sławą, oglądałam nawet jego kawałek. Książkę wypożyczyłam przez zupełny przypadek i nie spodziewałam się po niej wiele. Dobrze zrobiłam – nie dostałam od niej nic szczególnego.

Larry jest życiowym nieudacznikiem – nic mu nie wychodzi. Ledwo skończył szkołę, rozwiódł się, wciąż jest wywalany z kolejnych prac. Prostoduszny, szczery i otwarty na innych często daje się oszukać. Jego jedynym szczęściem jest dziesięcioletni syn Nick, który mieszka z byłą żoną. Mężczyzna jednak wciąż go zawodzi – synek martwi się, że jego tato nie może znaleźć żadnej pracy, ciągle nie ma pieniędzy i wciąż zmienia miejsce zamieszkania. Pewnego dnia zdesperowany Larry idzie do Muzeum Historii Naturalnej i niespodziewanie czeka tam na niego oferta strażnika nocnego. Natychmiast się na nią zgadza, lecz po pierwszej nocy spędzonej w muzeum zmienia zdanie –...

Chihiro | 2012-01-02

Przeczytałam wyłącznie dlatego, że nudziłam się i nie miałam żadnej ciekawej książki pod ręką. Sama bym jej w życiu nie kupiła, dostałam ją w szkole za jakiś konkurs. W sumie nic ciekawego.

katka_94 | 2013-08-23
Przeczytana: 2009 rok

Książka na podstawie filmu. Zawiało nudą i słabą pisaniną. Nie polecam

zaradna10 | 2013-05-24

Na podstawie filmu jest ta książka
POLECAM... film też fajny ☺

wiala35 | 2012-10-14