Klub siodła. Oczarowane końmi

Wydawnictwo: Alpress

Carole i Stevie są najlepszymi przyjaciółkami od momentu , gdy poznały się w stadninie koni: Sosnowy Gaj. Chciałaby do nich dołączyć nowa uczennica Lisa. Jednak, kiedy nowa naraża się na śmieszność w czasie próbnej jazdy konnej i dodatkowo nawiązuje znajomość z jedną z miejskich snobek, dziewczynki nie są przekonane, czy Lisa będzie do nich pasować.

BlueCarmen | 2015-05-30
Przeczytana: 30 maja 2015

SIęgnęłam po tę książkę, bo kilka lat temu byłam zafascynowana serialem na podstawie właśnie książek Bryant. Muszę przyznać, że fajnie bawiłam się przy lekturze i kilka razy nawet z serdecznością się pośmiałam. Plus za bardzo wiarygodne, jak na powieść dla dzieci i książkę beletrystyczną wiadomości o koniach - nie ma ich dużo, ale są to faktycznie elemnty niezbędnej wiedzy dla osób które chcą zająć się jeździectwem.Pewne mądrości również książka prezentuje. Chodzi mi o mądrości wypływające z obcowania człowieka z koniem. Postaci są prosto, ale nie ubogo nakreślone - trzy bohaterki mają swoje rozterki i przed każdą z nich stoi wyzwanie, którym muszą sprostać dziewczynki. Polecam młodym czytelnikom, którzy kochają konie :) DLa mnie był to pocieszny, przyjemny odstresowywacz od ciężkiego końcowosemestralnego natłoku prac do wykonania na zaliczenia przedmiotów ;)

Trzynastka | 2012-12-03

Książka w sam raz dla każdego koniarza i nie tylko. Wciągająca opowieść o przyjaciółkach i koniach dla młodzieży. Rewelacyjne zakończenie gdzie chce się już czytać następną część. Polecam

Bardzo mi się podobała i dowiedziałam się kilka rzeczy o koniach i o jeździe konnej.

Serdecznie polecam tym którzy kochają konie i chcą lub uczą się jeździć konno. ;)

PrimaRoyale | 2013-07-13

Bardzo fajna książka, szczególnie dlatego, że kocham konie i jazdę konną. Widziałam też kiedyś serial na jej podstawie, który mnie bardzo zaciekawił.

wiktorka98 | 2013-02-18
Przeczytana: 10 sierpnia 2012

Książka ciekawa, zwłaszcza, że jestem fanką takich książek i w ogóle koni. Jednak jest to typowa "obyczajówka" a ja przepadam za fantasy.

Etna | 2014-06-15

Wspaniała książka, a szczególnie dla miłośników koni, takich jak ja.

Safia | 2013-01-10
Przeczytana: 09 listopada 2012

Spoko jak na książkę o koniach ,ale trochę przesłodzona.

Istacante | 2013-01-10
Na półkach: Przeczytane, Same konie ...

BARDZO FAJNA KSIĄŻKA :)

książek: 2073