Piękno konia

2012-01-01
Barbara Szymczak
konie albumy

Okładka książki Piękno konia Bob Langrich, Nicola Jane Swinney
Piękno konia Bob Langrich, Nicol...

Książka piękna, a zdjęcia zapierające dech. Naprawdę polecam.

Książka piękna, a zdjęcia zapierające dech. Naprawdę polecam.

To cudownie wydany album, zdjęcia są piękne i do tego bez udziału człowieka, bez siodła lub zaprzęgu, samo ich naturalne piękno. Uzupełnieniem zdjęć jest krótki opis co do rasy, jej pochodzenia i charakterystyki.
Miłośnicy koni na pewno docenią ten album.

Miłośnicy koni na pewno docenią ten album.

Wspaniały album nie tylko dla znawców tematu. Cudowne zdjęcia, ciekawe opisy. Wydanie książki idealne na prezent:)

To książka w której jest mnóstwo ślicznych zdjęć koni.Szczególnie polecam tę książkę dla osób które lubią konie,lub chcą się dużo dowiedzieć na temat tych pięknych zwierząt.Ja sama bardzo dużo się dowiedziałam i jak najbardziej to POLECAM!

Ciekawa książka. Podoba mi się.

Ciekawa książka. Podoba mi się.

Uwielbiam ten album. Jest wspaniały.

Uwielbiam ten album. Jest wspaniały.

Sami przeczytajcie...

Sami przeczytajcie...

Głupota i powierzchowność biją z tej książki. Co tego, że są piękne zdjęcia? Cały świat koni nie może, nie ma prawa zamykać się tylko w uwielbieniu arabów, szajrów, mustangów, lusitano i paru innych ras. Pięknych i mniej znanych ras jest znacznie więcej, a autorka jest skrajnie krzywdząca i nieobiektywna, skupiając się tylko na opisaniu kilkunastu tych, które są bardziej niż inne znane i w jej odczuciu piękny. Dla mnie to zbyt daleko posunięty subiektywizm.

Przepiękne zdjęcia.

Przepiękne zdjęcia.

• Konie
  • Konie
  • Książki z dzieciństwa
  • Na mym regale
  • Bardzo chcę mieć.../Przygarnę...

Dodaj cytat z książki Piękno konia