Przepraszam czy tu głaszczą?

Wydawnictwo: Skrzat
978-83-7437-038-7
przyjaźń, przygody
Beata

Czy zdarzają Ci się chwile beznadziejnego smutku? Kiedy Mama i Tata są daleko, a Babcia, choć robi pyszne bułeczki z różą, to nie potrafi przytulić jak należy? Czujesz wtedy, że mogłoby Cię uratować tylko ciepłe stworzonko o miękkiej sierści, mruczące głośno jak traktorek na Twoich kolanach. A tu Babcia nie pozwala go mieć...! Powieść o jedenastoletnim Wojtku i ośmiu urokliwych kotach....

Powieść o jedenastoletnim Wojtku i ośmiu urokliwych kotach. Wszystkie one istniały naprawdę, a żadna z ich przygód nie została zmyślona. Czytając tę książkę, zaprzyjaźnicie się z nimi tak samo jak bohater.

Justynka | 2014-01-20
Na półkach: Ulubione, Przeczytane
Przeczytana: styczeń 2014

Po książkę sięgnęłam ze względu na śmieszny tytuł. Bardzo interesująca,pisana młodzieżowym językiem ale sama treść też jest bardzo ciekawa.

Książka opowiada o chłopczyku imieniem Wojtek. Mieszka on ze swoją babcią, która jest bardzo stanowcza, robi pyszne ciastka z różą ale nie pozwala mieć kota! Wojtek próbuje przekonać ją do małego zwierzątka mruczącego jak traktorek ale bez skutku. Pewnego dnia jego życie zmienia się gdy poznaje panią Jasnotę-Białą. Bardzo ją polubił, a w szczególności coś co ma w swoim mieszkaniu.

Nic więcej nie mogę zdradzić więc jeżeli Was ciekawi, co ma w mieszkaniu pani Jasnota-Biała i jak dalej potoczą się losy Wojtka, to bezzwłocznie sięgnijcie po tą książkę.

Gorąco polecam!

Nie pamiętam tej książki ani troszeczkę. Wiem, że były tam jakieś koty, że jeden chyba umarł... Nie wiem... Tata czytał mi tę książkę kiedy miałam 5 lat. Nie dawno oglądałam mój pamiętnik z tamtych czasów (zapisany drukowanymi literami i najeżony błędami ortograficznymi), znalazłam tam tytuł tej książki. Muszę ją koniecznie przeczytać po raz kolejny!

LifeOnMars | 2011-02-08
Przeczytana: 2008 rok

Fajna książka. I dla dzieci, i dla starszych.

Karolka | 2011-04-30
Na półkach: Przeczytane, Z biblioteki
Przeczytana: 2011 rok

Lektura obowiązkowa dla wszystkich mających kota na punkcie kotów ;)

Basiasup | 2011-06-10

Dla dzieci idealna :)