Biografia Hannah Montana. Oto Miley!

Wydawnictwo: Egmont Polska

Miley Cyrus zdobyła sławę jako Gwiazda disnejowskiego serialu Hannah Montana, a dziś zdobywa fanów także własną muzyką. Ze swoim tal entem aktorskim, życiowymi tekstami piosenek i urokiem dziewczyny z sąsiedztwa bez wątpienia będzie się cieszyć niesłabnącą popularn ością jeszcze przez wiele lat. Jednak za kulisami Miley wciąż jest zwyczajną dziewczyną z Franklin w stanie Tennessee, jaką była, ki edy zaczynała grać w telewizji. Niniejsza biografia zawiera quiz, osiem stron barwnych fotografii, a co ważniejsze, wszystkie inform acje, jakie powinien znać prawdziwy fan Hannah Montany i Miley Cyrus!

nutka | 2014-06-01

Dostałam ją kilka lat temu, kiedy byłam wielką fanką Miley i bardzo mi się spodobała. Dużo informacji, ciekawostek, zdjęcia i test na końcu. Jednak ta książka była napisana o skromnej Miley z Teennessee, a teraz Miley jest zupełnie inna.

Headlong | 2010-12-29
Przeczytana: 2009 rok

Książka ogólnie nie jest zła, chodzi o jej bohaterkę. Miley, gdy Lauren pisała tę biografię, była skromną, miła dziewczyną z Teennesse. Teraz jest wyzywająca.

Czytałam tę biografię chyba w 2 klasie szkoły podstawowej i jak dla fanki Hannah Montany i informacje tam zawarte były wystarczające.

Milenkaa | 2011-12-25
Przeczytana: lipiec 2011

Biografia o jej życiu prywatnym i zawodowym na scenie i poza nią

Rysiu1515 | 2014-04-28
Na półkach: Teraz czytam