Okładka książki Prywatna wyspa. Książę z innej bajki

Prywatna wyspa. Książę z innej bajki

Autor:
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Światowe Życie. Duo". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
tłumaczenie
papier
dona
6 (5 ocen i 0 opinii)

Opis książki

Susan Stephens - "Prywatna wyspa" Miliarder Alexander Kosta kupuje wyspę Lefkis. Ma zamiar zmienić spokojną wysepkę w ekskluzywny kurort. Na drodze jednak staje mu Ellie Mendoras, córka greckiego rybaka, która nie godzi się na komercjalizację tego miejsca... Kate Hewitt - "Książę z innej bajki" Przypadkiem zasłyszana rozmowa sprawia, że młodziutka zakochana Allegra porzuca narzeczonego w przed...

Susan Stephens - "Prywatna wyspa"

Kate Hewitt - "Książę z innej bajki"
Przypadkiem zasłyszana rozmowa sprawia, że młodziutka zakochana Allegra porzuca narzeczonego w przeddzień ślubu i opuszcza Włochy. Rozpoczyna w Londynie nowe życie na własny rachunek, bez luksusu, do którego przywykła. Po latach Stefano znów się pojawia...

źródło opisu: Wydawnictwo Harlequin, 2010

źródło okładki: www.harlequin.pl