Okładka książki Bezcenne diamenty. Szef z reklamy

Bezcenne diamenty. Szef z reklamy

Autor:
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Światowe Życie. Duo". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
tłumaczenie
Krystyna Kozubal, Małgorzata Dobrogojska
Shackled by diamonds. Itallian millionaire's virgin wife
wydawnictwo
Harlequin Enterprises
romans
typ
papier
dona
6,75 (4 ocen i 0 opinii)

Opis książki

JULIA JAMES - BEZCENNE DIAMENTY Modelka Anna Delane ma prezentować bezcenną kolekcję biżuterii. Klejnoty należą do greckiego milionera Leo Makariosa. Pokazy odbywają się w jego austriackim zamku. I właśnie tam w dziwnych okolicznościach ginie jedna z bransoletek. Leo niespodziewanie odnajduje ją w kieszeni Anny... DIANA HAMILTON - SZEF Z REKLAMY Praca w domu biznesmena ze świata reklamy jest d...

JULIA JAMES - BEZCENNE DIAMENTY

DIANA HAMILTON - SZEF Z REKLAMY
Praca w domu biznesmena ze świata reklamy jest dla Mercy Howard nie lada wezwaniem. Do tej pory nie miała okazji poznać środowiska tak pełnego blichtru i ułudy. Jednak gdy pewnego dnia szef proponuje jej udział w filmie reklamowym, Mercy nie potrafi odmówić...

źródło opisu: Harlequin Enterprises, 2008

źródło okładki: www.harlequin.pl