Rycerz z Maramby

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Harlequin Romans". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Harlequin
Master of Maramba
kleo777

Carrie marzyła o karierze pianistki, oczyma wyobraźni widziała pełne sale koncertowe i entuzjastyczne recenzje. I nagle w jednej sekundzie jej życie zmieniło się w koszmar... Załamana dziewczyna wie, że musi zacząć wszystko od nowa. Przyjmuje posadę niani w rezydencji bogatego właściciela ziemskiego, licząc na powrót do zdrowia. Piękna dziewicza przyroda rzeczywiście koi nerwy, lecz pan domu, Royce, szybko skradnie Carrie z trudem odzyskany spokój.

źródło opisu: nota wydawcy

meggykotka | 2016-01-25
Przeczytana: 25 stycznia 2016

Przyjemny romans, napisany lekką ręką, dobrze się go czyta. Główni bohaterowie wykazują się choć odrobiną intelektu, co wpływa pozytywnie na całokształt książki. Jedyna wada to wymyślne i zawiłe koneksje rodzinne obydwu bohaterów. I niczym Oprah Winfrey nasza główna bohaterka wystarczy, że zamieni kilka zdań z wrogim członkiem rodziny, a on już zmienia swoje nastawienie i zachowanie. Bardzo naiwna i schematyczna, ale w sumie dużo lepsza od wielu szmir nabuzowanych romantycznymi westchnieniami.

keejt | 2011-09-25
Przeczytana: wrzesień 2011