Groszek. Wakacje nad morzem. Poznajemy nowych przyjaciół

Wydawnictwo: Publicat

Groszek po raz pierwszy wyjechał na prawdziwe wakacje! Razem z Zajączkiem pojechali pociągiem nad morze. Przeżywają mnóstwo wesołych przygód i poznają wielu nowych przyjaciół. Groszek z przyjaciółmi zapraszają do Bardzo Zielonego Lasu, krainy nauki i zabawy. Z tej książeczki dowiemy się, co należy zabrać ze sobą na wakacje i jak należy zachowywać się nad morzem. Ponadto wiele innych ćwiczeń i zabaw.

an18usia2 | 2012-06-12
KsiężniczkaMarzeń | 2014-11-18