Świat Wiedzy (1/2011)

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Świat Wiedzy". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Bauer
miesięcznik, wiedza, świat
czasopisma
Pistacia

W pierwszym numerze Świata Wiedzy poddajemy naukowemu badaniu siedem najpopularniejszych teorii spiskowych. Poza tym ostrzegamy przed oszustami w internetowym pokerze i narkotykami – które ostatnio stały się jeszcze groźniejsze. Wyjaśniamy, jak w przyszłości będziemy produkować prąd z wody morskiej. Pomagamy również zdemaskować fałszywych przyjaciół. Pokazujemy zwyczaje najdziwniejszych mrówek i tajemnicze jeziora w samym środku Sahary oraz mnóstwo innych zadziwiających faktów i zjawisk.

źródło opisu: http://swiatwiedzy.interia.pl/

Żony jednego męża
Anna Fryczkowska

7,8 (15 ocen i opinii)
Nowe przygody Kubusia Puchatka
Brian Sibley , Alan Alexander Milne , Kate Saunders , Jeanne Willis , Paul Bright

7,19 (26 ocen i opinii)
Zapomniany walc
Anne Enright

7,5 (14 ocen i opinii)
Agueda | 2011-08-16
Przeczytana: lipiec 2011

Nie będe przyznawała gwiazdek, bo ciężko ocenić gazetę... Jedne artykuły zasługują na 5 a inne na 1. Ogólnie czasopismo całkiem fajne. Można dowiedzieć sie wielu ciekawych rzeczy. Na pewno bardziej wartościowych niż z Brawo lub Twista...

Ebrill | 2012-04-09

Najlepsze czasopismo popularnonaukowe jakie powstało w ostatnim czasie. Ciekawe artykuły pisane zrozumiałym językiem, tak że nawet ja jako humanistka zrozumiem zagadnienia fizyczne ;) duże fotografie, różnorodna tematyka. Polecam wszystkim.

Orion | 2013-01-27

Nie wszystkie tematy mnie zaciekawiły, ale "Świat Wiedzy" to gazeta bardzo dobra, i przy tym niedroga.:)

Elrond97 | 2015-08-06
archani | 2015-02-28