Klamka

Wydawnictwo: Radwan
refleksje, obyczaj

"Klamka"- niezwykła historia młodego chłopaka, człowieka uwikłanego w przeróżne zakręty życiowe opowiedziana w sposób niesłychanie błyskotliwy i poruszający. A także zdumiewająca odwaga oraz umiejętność szybkiej oceny sytuacji i podjęcia słusznej w odpowiedniej chwili decyzji, stawiają głównego bohatera książki na rozdrożach życiowych. I tylko trafne spostrzeżenia i refleksje o otaczającej rzeczywistości doprowadzają go do punktu, w którym sobie sam na sam z sobą uświadamia co jest najważniejsze w życiu, to miłość i uniezależnienie się w pełni od innych, wartość jedyna i klasa sama w sobie. I o tym jest ta książka. Warta poświęconej chwili.

źródło opisu: Wydawnictwo Radwan, 2011

źródło okładki: http://www.radwan.pl