Sen czarownicy

Wydawnictwo: Horus
The witch's dream
83-910422-8-6
MalenkaK

Piękna książka Florindy Donner-Grau, antropologa i słynnej uczennicy czarownika don Juana, opowiada o jej podróży do Wenezueli, miejsca jej urodzenia. Okoliczności - duch, przeznaczenie - zmieniają tę podróż w niezwykłą wyprawę do tajemniczego świata czarownic i szamanek. W tym świecie Florinda uczy się dostrzegać cudowność wszystkiego, co jest. W domu donii Mercedes, wielkiej uzdrowicielki,...

W tym świecie Florinda uczy się dostrzegać cudowność wszystkiego, co jest.
W domu donii Mercedes, wielkiej uzdrowicielki, dowiaduje się, na czym polega uzdrawianie za pomocą duchowych sił i sama odkrywa swoją duchową moc.
Pacjenci donni Mercedes opowiadają jej swoje historie o miłości, śmierci, zdradzie, przemocy i wybaczeniu, o życiu bezużytecznym i strasznym, które zmienia się pod wpływem czystego pragnienia.

Tutaj, gdzie duchy szukają dla siebie mediów, a zegarki, gdy trzeba, przestają liczyć się z czasem, nigdy nie zapomina się, czym jest rzeczywistość, którą rządzi wyższy porządek, nie stworzony przez człowieka.

Polecam książkę Florindy wszystkim, którzy potrzebują nie tylko intelektualnej wiedzy.
(Krystyna Sakowicz autorka "Śnienia")

źródło opisu: wydawnictwo HORUS, 2001

Meriel | 2015-10-17