Opowieści z krainy Centusiów

Wydawnictwo: Anabasis
83-85931-08-2
satyra
Dorota

Nie dla wszystkich los był jednakowo łaskawy, nie wszyscy mieli szczęście urodzić się w Krakowie. Ale każdy niezależnie od miejsca pochodzenia i zamieszkania może to miasto - z własnej i nieprzymuszonej woli - podziwiać, cenić, darzyć nieskończoną miłością. Ta książka napisana została po to, aby łatwiej było tę bezcenną prawdę zrozumieć. Opowieści z krainy centusiów zilustrowane są 68...

Opowieści z krainy centusiów zilustrowane są 68 rysunkami Dariusza Vasiny.

źródło opisu: Autorzy

Octopus | 2015-07-15