Bliżej natury

Wydawnictwo: Krajowa Agencja Wydawnicza
83-03-02410-8
popularnonaukowa
Alane

Pierwsza edycja książki Andrzeja Skarżyńskiego "Bliżej natury", stanowiąca pokłosie popularnego programu telewizyjnego, spotkała się z dużym zainteresowaniem ze strony szerokiego kręgu czytelników. Autor, czerpiąc z doświadczeń radiestezji, medycyny ludowej oraz wykorzystując osiągnięcia nowej dziedziny wiedzy - bioelektroniki, udziela wielu cennych porad dotyczących utrzymania dobrej kondycji psychofizycznej, racjonalnego odżywiania się, zapobiegania różnego typu schorzeniom, a nawet samoleczenia.
Myślą przewodnią książki jest jakże aktualne w naszych czasach hasło powrotu do natury, odwołanie się do tkwiących w człowieku, lecz uśpionych instynktów i uzdolnień, które mogą zostać skutecznie wykorzystane w walce przeciwko chorobom współczesnej cywilizacji.

źródło opisu: Krajowa Agencja Wydawnicza,1989

źródło okładki: zdjęcie autorskie

Pepsyna w ślinie? Drożdże i witamina B12? Bzdury. Informacje trochę przestarzałe, typowe jak na książki z lat 80. Podobał mi się dział o produktach pszczelich (przepisy!). Dobrze się czyta, jeśli traktuje się ją z przymrużeniem oka.

Aya | 2012-08-16
Na półkach: Przeczytane, Rodzina
Przeczytana: 12 sierpnia 2012

Książkę podsunęła mi moja mama. Kilka porad z pewnością wykorzystam. Przy okazji uspokoiłam się, że skoro mój pies uwielbia spać na moim łóżku, to najprawdopodobniej oznacza to, że nie śpię na żadnych żyłach wodnych ;]

krystyna kalinowska | 2012-03-09

Autor wyjaśnia minn,wpływ na organizm ludzki żył wodnych.
Podaje sposoby jak zmniejszyć ich nie pożądane dziłanie

Kasia W | 2016-09-07
Matt D | 2016-08-09