Bliżej natury

Krajowa Agencja Wydawnicza
1989-01-01
1989-01-01
83-03-02410-8

Pepsyna w ślinie? Drożdże i witamina B12? Bzdury. Informacje trochę przestarzałe, typowe jak na książki z lat 80. Podobał mi się dział o produktach pszczelich (przepisy!). Dobrze się czyta, jeśli traktuje się ją z przymrużeniem oka.

Książkę podsunęła mi moja mama. Kilka porad z pewnością wykorzystam. Przy okazji uspokoiłam się, że skoro mój pies uwielbia spać na moim łóżku, to najprawdopodobniej oznacza to, że nie śpię na żadnych żyłach wodnych ;]

Autor wyjaśnia minn,wpływ na organizm ludzki żył wodnych.
Podaje sposoby jak zmniejszyć ich nie pożądane dziłanie

Autor wyjaśnia minn,wpływ na organizm ludzki żył wodnych.
Podaje sposoby jak zmniejszyć ich nie pożądane dziłanie

• Zdrowie
  • Popularnonaukowe
  • Ocena : 5
  • Rodzina
  • Medycyna

Dodaj cytat z książki Bliżej natury