Antystres, Od dziś żyję inaczej

8370011942
Parapsychologia, Poradniki, Zdrowie,
poradniki
Echoes

Książka prezentuje m.in. różne techniki relaksacyjne wywodzące się z Europy, Ameryki i Dalekiego Wschodu, umożliwiające zwalczanie nękającego większość z nas chronicznego napięcia powodującego przedwczesną degradację fizyczną i psychiczną. Omawia zbawienne dla zdrowia rozmaite formy ruchu i proponuje prosty, a jednocześnie bardzo skuteczny program rewitalizacji zaniedbanego organizmu. Ciekawe informacje na temat mało znanych właściwości ludzkiego organizmu i wynikających z nich możliwości kontrolowania własnego środowiska znajdzie Czytelnik w rozdziale o radiestezji. Jednocześnie z książką ukazuje się kaseta z nagraniem umożliwiającym praktyczne stosowanie ćwiczeń relaksacyjnych. Kasetę nabyć można niezależnie od książki.
Autor "Antystresu" przygotował i prowadzi interesujący cykl programów telewizyjnych ukazujących się pod tym samym tytułem. Był też autorem popularnej serii programów pod tytułem "Bliżej natury".

źródło opisu: Wydawnictwo Alfa, 1988

źródło okładki: Zdjęcie autorskie

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!