Staromodna dziewczyna

Tłumaczenie: Janusz Węgiełek
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Harlequin Romance". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Harlequin
An old-fashioned girl
dona

Niestety, los nie obdarzył Patience urodą gwiazdy filmowej. Zatrudniona przez sławnego kardiochirurga, doktora Van der Beeka, zyskuje sobie jego uznanie innymi zaletami - jest skromna i pracowita, uczciwa i prostolinijna. Czy jednak mężczyzna taki jak on zechce pokochać uboga dziewczynę z prowincji, która w dodatku nie umie modnie się ubrać i nie ma wyższego wykształcenia?

źródło opisu: Wydawnictwo Harlequin, 1993

źródło okładki: www.harlequin.pl

No tego, ekhem, tak, czytuję czasem harlequiny, przyznaję się, można już z obrzydzeniem wykasować mnie ze znajomych, żeby komuś przypadkiem nie obumarło kilka szarych komórek od samego patrzenia na okładkę tegoż dzieła :D

Książki Betty Neels to, nie owijając w bawełnę, przesłodzone romantyczne opowieści, które u mnie sprawdzają się świetnie jako pocieszacze i odstresowywacze. Szczególnie w okresie zimowo-świątecznym.

"Staromodna dziewczyna" to drugie spotkanie z autorką. Już sam tytuł wskazuje, że również tym razem będziemy mieli do czynienia ze schematem doboru głównych postaci: ona szara myszka, on bogaty, przystojny, chirurg dla odmiany (kiedyś lekarz to była partia, nie ma co, teraz to na nikim wrażenia nie robi :D). Żeby nie było wątpliwości - nie zapałają do siebie miłością od pierwszego wejrzenia, o nie! Ale nie martwcie się, oczywiście nastąpi zwrot akcji i główni bohaterowie w końcu się polubią. Och, jakież to zaskakujące i odkrywcze ;) I romantyczne, nie zapominajmy o...

Kasia1101998 | 2016-02-18

Pani Betty Neels jako chyba jedyna autorka romansów przedstawia przeciętne kobiety, a nie tylko super modelki. Za to ogromny plus:)

eve12lina | 2017-03-06
Na półkach: 2017, Harlequin, Przeczytane