Nikczemnik

Tłumaczenie: Krystyna Rabińska
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Harlequin Romance". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Harlequin
Villain of the Piece
tinka_27

W życiu Lucy wszystko zaczęło się komplikować - nie starcza jej już na nic pieniędzy, czasu ani sił. Potrzebuje pomocy. Proponuje ją Jonas - człowiek, którego ona nienawidzi i boi się. Kiedyś ją skrzywdził... Czego chce teraz?

Gdy czytam romans, pragnę znaleźć z nim burzliwy romans, emocje i sytuacje przyprawiające o szybsze bicie serca. Czy znalazłam to w tej książce?
Raczej nie bardzo. Historia dosyć przewidywalna, kobieta kocha jednego mężczyznę ale koleguje się z jego bratem by być bliżej niego. Następnie ten kolega umiera, pojawia się dziecko, ogromna kłótnia, nienawiść i duma. Wszystko co zaplątane na tym jednym wielkim sznurku, jakim jest życie, musi się kiedyś rozplątać, a wiec i ta historia miała swój szczęśliwy koniec. W końcu po to się właśnie czyta książki takie jak Harlequiny aby poczytać jak innym jest źle i że może być dobrze.
Książka w sam raz na samotny wieczór z herbatą w ręku.

Antonia | 2016-05-07
joannna1307 | 2016-03-24