Biała linia

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Harleguin Romanse". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Harlequin
The chalk line
83-7070-068-3
ślub, przeszłość, uczucia
Shirkus

Wydawało się, że wszystko już się ułożyło. Ślub Roweny z synem lokalnego dygnitarza był zaplanowany w najdrobniejszych szczegółach. Nagle jej przyszły teść postanowił zaprosić na ślub sławnego fotografa. Rowenie jego nazwisko wydało się znajome. Potem okazało się, że to naprawdę on...

Tak dużo emocji w jednej książce dawno nie spotkałam. Jednak żeby wszystkie te emocje odpowiednio ze sobą współgrały książka nie może mieć tylko 150 stron. Miłość, nienawiść, zazdrość, gniew, rozczarowanie, smutek, żal, ból, roztargnienie, radość, tajemnice, strach, to zbyt wiele wciśnięte w jedno. To tak jakby dobrą książkę spakować i utworzyć z niej plik .rar . Ogromna ilość skrywanych uczuć z przeszłości i niedopowiedzeń oraz chęci sprawienia przykrości drugiej kochanej osobie znajduje się prawie na każdej stronie tej książki. Tak, serce bije szybciej, gdy się ją czyta i przestać nie można w oczekiwaniu na szczęśliwy koniec. Ale to nie jest to, czego pragnę od prawdziwego romansu.
Książka dobra, ale na chwilę.

bakoz | 2017-03-24
Angelfall | 2017-01-19