Major opóźnia akcję

Cykl: 07 zgłoś się (tom 1)
Wydawnictwo: Agoy.pl Piotr Cholewiński
PRL, Borewicz, serial, porucznik
piotrex

Świeżo wypuszczony z więzienia Tomasz Kozicki znajduje zatrudnienie w gangu zajmującym się nielegalnym handlem i przemytem. Kiedy po pewnym czasie poznaje kierującego gangiem "Inżyniera", ten powierza mu zadanie odzyskiwania długów. Natomiast Iza, występująca jako wspólniczka szefa, namawia go do pracy na rzecz konkurencji, którą kieruje "Czarny". Niebawem milicja aresztuje obu gangsterów. Czy rzekomy Tomasz Kozicki miał z tym coś wspólnego?

źródło opisu: Agoy.pl Piotr Cholewiński, 2011

źródło okładki: Zdjęcie autorskie

| 2014-02-10
Przeczytana: 10 lutego 2014

Książeczka lekka, miła i przyjemna. Zdecydowanie dla wielbicieli porucznika Borewicza. Literaturą tego tworu nie nazwę, ale daję cztery gwiazdki za sentyment do serialu. Jeśli ktoś ma większe pół godzinki, to spokojnie może sobie zrobić przerwę na taką lekturkę. Inne części są zdecydowanie ciekawsze niż ta pierwsza.

książek: 2007
piotrex | 2011-07-09
Przeczytana: 08 lipca 2011

Lektura lekka, łatwa i w miarę przyjemna :) Literacko słabiutka, ale nie ma się czemu dziwić - wszak tomiki zostały napisane na podstawie scenariuszy poszczególnych odcinków serialu i nadzwyczajności nie ma co oczekiwać :)

KASKAKACHA | 2014-03-29
Przeczytana: 28 marca 2014

ja bardzo lubię serial 07 zgłoś się więc książka podobała mi się bardzo; fajnie się wyłapuje cytaty w książce, które w serialu pojawiły się w zupełnie innym odcinku :-)

lola226 | 2015-10-04

Byłam mniejsza kiedy ją czytałam , więc niewiele zrozumiałam. Po długiej przerwie sięgnęłam po tom 2 i bardzo mi się podoba więc chyba jeszcze raz przeczytam tom 1 :) Bardzo szybko się czyta trzeba zaopatrzyć się w resztę kolekcji ;)

jabaru | 2016-09-05
Na półkach: Kryminał, Przeczytane