Miłość z odzysku. Nowy związek - jak żyć w Kościele?

Okładka książki Miłość z odzysku. Nowy związek - jak żyć w Kościele? Maciej Müller
Okładka książki Miłość z odzysku. Nowy związek - jak żyć w Kościele?
Maciej Müller Wydawnictwo: Znak poradniki
poradniki
Znak
2010-01-01
2010-01-01
978-83-240-1309-8
rozwód katolik Prawo kanoniczne

Okładka książki Prawo do życia. Bez kompromisu Bogdan Chazan, Maciej Müller
Prawo do życia... Bogdan Chazan, Maci...

Życie katolika po rozwodzie nie jest łatwe, szczególnie wtedy gdy zakłada nową rodzinę. Czy Ci którzy nie mogą dowieść nieważności małżeństwa są wykluczeni z Kościoła? Jak poradzić sobie z niemożnością przystępowania do Sakramentów?
W książce odnajdujemy wiele cennych porad i komentarzy. W całość wplecione zostały urzekające historie ludzi wierzących, którzy walczą o szczęście w nowych związkach. Każda droga wymaga wyrzeczeń, każda decyzja niesie ze sobą konsekwencje.
Polecam.

• ♦♦ Popularnonaukowa/ Poradniki/ życie duchowe/religia
  • 🏠 Posiadam 🏠
  • Książki polskich autorów
  • NASZ KSIĘGOZBIÓR DOMOWY
  • Z polecenia do kupienia
  • Religia/ Filozofia/ Etyka

Dodaj cytat z książki Miłość z odzysku. Nowy związek - jak żyć w Kościele?

Video

Video