Boska Magia. Siedem świętych sekretów manifestacji

Tłumaczenie: Patrycja Lech
Wydawnictwo: P&G Editors
Divine Magic: The Seven Sacred Secrets of Manifestation
AleksaZ

Starożytne sekrety Hermetyków odnośnie alchemii i Boskiej magii zostały ujawnione! Masz naturalne magiczne zdolności, dzięki którym możesz podnieść swoje życie na całkowicie nowy poziom, a także leczyć i pomagać swoim najbliższym i klientom. Pierwszym nauczycielem tej Boskiej magii był egipski mędrzec znany jako Hermes Trismegistos. Jego nauki, zwane Hermetycznymi, były przekazywane jedynie...

Masz naturalne magiczne zdolności, dzięki którym możesz podnieść swoje życie na całkowicie nowy poziom, a także leczyć i pomagać swoim najbliższym i klientom. Pierwszym nauczycielem tej Boskiej magii był egipski mędrzec znany jako Hermes Trismegistos. Jego nauki, zwane Hermetycznymi, były przekazywane jedynie ustnie albo w bardzo zakodowanych pismach. W 1908 roku trzech studentów, Hermetyków, spisało je w książce pod tytułem "Kybalion". Jednakże ich praca nadal była trudna do zrozumienia z powodu archaicznego i niejasnego języka.

Teraz w Boskiej Magii Doreen Virtue prezentuje przejrzyście zredagowaną wersję "Kybalionu" napisaną zrozumiałym, współczesnym językiem. Doreen opatrzyła ją swoimi komentarzami i praktycznym sugestiami bazującymi na jej własnych sukcesach w stosowaniu nauk Hermetyków przy uzdrawianiu i manifestacjach. Z Boską Magią staniesz się panem swoich nastrojów, uwolnisz negatywność, zamanifestujesz nowe poziomy obfitości i przyciągniesz do każdej sfery swojego życia wspaniałe możliwości.

"Tak długo jak długo żyjemy na fizycznym planie Ziemi, materia jest dla nas rzeczywista. Nie jest ona mniej rzeczywista tylko dlatego, że rozumiemy naukową prawdę o atomach albo nauki Hermetyków odnośnie mentalnej natury Wszechświata.

Możemy kontrolować materię wykorzystując do tego wyższe siły. I jest to znacznie lepsze niż udawanie, że materia nie istnieje. Prawa natury są niezmienne i nie możemy od nich uciec. Jednakże możemy je omijać dzięki zastosowaniu praw wyższego rzędu.

Wszechświat, jego reguły i zjawiska są prawdziwe, jeśli odnosimy je do ludzi. Świat jest także ulotny i ciągle zmieniający się, więc w sensie Absolutu jest nierealny. Jednakże musimy żyć i działać tak, jak gdyby pędzący Wszechświat i materia były rzeczywiste. W świecie fizycznym Mentalizm, moc twoich myśli, jest najpotężniejszą naturalną siłą."

źródło opisu: Wydawnictwo P&G Editors, 2010

źródło okładki: www.sklep.pracownia-aniolow.pl