1001 miejsc, które musisz zobaczyć

6 (4 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
978-83-245-9605-8
podróże
Abteris

Każdy z nas lubi marzyć o dalekich podróżach, romantycznych pobytach w luksusowych hotelach, wyprawach w głąb dżungli albo z biegiem rzeki, o odkrywaniu zaginionych miast i przemierzaniu górskich szlaków.
Międzynarodowy zespół autorów, globtroterów i redaktorów stworzył bogato ilustrowane dzieło, które na pewno rozbudzi nasz apetyt na poznawanie świata.

źródło opisu: Wydawnictwo Publicat, 2011

źródło okładki: http://www.empik.com/1001-miejsc-ktore-musisz-zoba...»

kortas10 | 2015-10-28
Przeczytana: 28 października 2015

To nie jest zwykły przewodnik po miejscach, które warto odwiedzić, ponieważ na próżno szukać tutaj takich... oczywistych atrakcji turystycznych jak np. wieża Eiffela. Znajdziemy jednak piękne opisy miejsc niezwykłych, a często również nietypowe zdjęcia tych miejsc, np. oblane jesiennym słońcem chatki nad jeziorem, które - jak mówi opis - można wynająć! Są tu również przedstawione mniej znane szlaki turystyczne, parki narodowe, nietypowe hotele, które powstały np. w budynku latarni morskiej pięknie położonej albo hotel lodowy, pensjonaty, ośrodki wypoczynkowe...
Przy każdym miejscu wartym odwiedzenia jest podana strona internetowa danego obiektu i cena orientacyjna, a są też miejsca, do których wstęp jest bezpłatny.
Warto jest zatem przy planowaniu swojej podróży zajrzeć do tej publikacji, aby nie ominąć pięknego zakątka. A książka przedstawia miejsca z niemal wszystkich kontynentów: Ameryki Północnej, Południowej, Europy, Azji i Australii.

Hawi | 2012-12-09
pffanka | 2012-08-21