cookiemonster

Z nowym przewodnikiem "Krym" z serii ilustrowanej odkryjesz jeden z najbardziej tajemniczych i fascynujących zakątków Europy. Spędzisz wakacyjny czas na piaszczystych plażach w urokliwych zatoczkach. Zobaczysz pozostałości greckich osad w Chersonezie, wspaniałe meczety w Bakczysaraju, potężne średniowieczne twierdze, zaskakujące skalne miasta oraz urokliwe ruiny ormiańskich klasztorów.

Przewodnik "Krym" z serii ilustrowanej przynosi nastrój wakacji dzięki okładce, kolorowym stronom oraz barwnym zdjęciom i mapkom. Jest lekki i poręczny - bez trudu można zapakować go do torby lub walizki. To przewodnik elegancki i przyjemny w użytkowaniu. Zawiera tylko tyle informacji, ile to niezbędne, by cudownie odpocząć i zobaczyć najciekawsze miejsca.

Przewodnik "Krym" z serii ilustrowanej nie jest absorbujący, nie zabiera wakacyjnego czasu. Szybko i przyjemnie się z niego korzysta. Każdy rozdział wyróżniony jest innym kolorem marginesu i opatrzony dodatkowym spisem treści. Informacje praktyczne umieszczono na odrębnych kolorowych stronach lub kolorowych marginesach, dzięki czemu wyróżniają się z głównego opisu.

Przewodnik "Krym" jest bogato ilustrowany. Zdjęcia z podpisami przynoszą smak i zapach wakacji i umożliwiają zaplanowanie wyjazdu, a po powrocie podsumowanie podróży.

źródło opisu: ksiegarnia.pascal.pl

źródło okładki: ksiegarnia.pascal.pl