Nawigator turystyczny

10 (2 ocen i 2 opinie) Zobacz oceny
978-83-614-4407-7
mapy, podróże, Polska
okruszek

Nawigator turystyczny - to coś więcej niż przewodnik. Nawigator łączy zalety atlasu, przewodnika, informatora i albumu. Czytelna mapa turystyczno-samochodowa odsyła do opisów najciekawszych miejsc. To niezastąpione źródło praktycznych informacji niezbędnych przy planowaniu podróży, uzupełnione atrakcyjnymi zdjęciami. Poręczny i funkcjonalny nawigator opisuje Polskę od Bałtyku po Tatry, a także...

Poręczny i funkcjonalny nawigator opisuje Polskę od Bałtyku po Tatry, a także zaprasza do interesujących miejscowości przygranicznych położonych w krajach sąsiedzkich. Prezentuje ponad 3000 atrakcji turystycznych zaznaczonych teraz na nowej mapie w skali 1:300 000. Dzięki jeszcze dokładniejszej mapie można bardzo sprawnie zaplanować trasę i zlokalizować cel podróży.

W nawigatorze m. in.:
- dokładnie opisane ponad 1000 atrakcji: wszystkie 23 parki narodowe, najważniejsze zabytki, atrakcje przyrodnicze, miejsca dla dzieci, imprezy lokalne
- informacje praktyczne: godziny otwarcia obiektów, ceny biletów
- ponad 2000 adresów hoteli, pensjonatów, schronisk i restauracji w kilku kategoriach cenowych
- 115 turystycznych planów miast oraz liczne mapki i schematy zabytkowych obiektów
- indeks nazw geograficznych urozmaicony ciekawostkami
- ponad 500 kolorowych zdjęć

źródło opisu: http://www.e-libera.pl/ksiazka/Polska-Nawigator-tu...(?)

źródło okładki: http://www.e-libera.pl/ksiazka/Polska-Nawigator-tu...»

okruszek | 2011-02-07
Przeczytana: 07 lutego 2011

Niesamowita pozycja - przewodnik na długie zimowe wieczory. Z kieliszkiem wina pod ręką możemy podróżować po całej Polsce wzdłuż i wszerz.
Świetne wydanie Carta Blanca, dużo kolorowych zdjęć wraz z opisami i podanymi najwazniejszymi informacjami typu: adres,nr tel, godz. otwarcia i ceny biletów poszczególnych atrakcji turystycznych danego miasta/miasteczka a nawet wsi na terenie całej Polski od morza do Tatr.
Myślę, że każdy kto choć trochę interesuje sie turystyka - lubi podróżować, zwiedzać różnego rodzajuz zakątki naszego kraju czy świata, powinien się zaopatrzyć w tą właśnie pozycję - dostępną dla całej rodziny. Każdy znajdzie w niej coś interesującego dla siebie.
Często nawet nie zdajemy sobie sprawy z tego, że "na miejscu" mamy wiele ciekawych miejsc,ktorych nie widzielismy, a szukamy bóg wie czego poza granicami naszego kraju, w innych państwach.

Gorąco polecam- nam "Nawigator" służy niemal podczas każdej podróży po Polsce. Oprócz wielu ciekawych miejsc zaprezentowanych w przewodniku i szerokiej gamy fotografii, przewodnik służy nam jako mapa drogowa.

Kinga | 2015-08-31
xyz | 2013-07-03
Agnieszka | 2012-10-15
Na półkach: Przeczytane, Moje własne
    Warszawa i okolice
    Krzysztof Radwański, Tomasz Kaliński, Adrian Bajer, Wojciech Kowalski, Aneta D...