Cisza przed burzą

Wydawnictwo: Harlequin
The New Deputy in Town
detektyw, śledztwo, walka
Karin

Policyjny detektyw Nick Rogers miał nadzieję, że Whitehorse, miasteczko w Montanie, okaże się oazą spokoju. Widział w Los Angeles wiele zła, teraz chętnie zająłby się drobnymi, nawet nudnymi sprawami. Kiedy objął posadę zastępcy miejscowego szeryfa, nie spodziewał się, że wkrótce los rzuci go w centrum dramatycznych wydarzeń. Czeka go nie tylko skomplikowane śledztwo w sprawie o morderstwo, ale też walka z własnymi uczuciami…

źródło opisu: Wydawnictwo Mira, 2011

źródło okładki: http://harlequin.pl/ksiazki/cisza-przed-burza

wiola | 2017-02-05

Romans i sensacja dobrze poprowadzona i osadzona akcja. Zaletą jest z pracą techników kryminalnych.

Angelika | 2015-11-09
Przeczytana: 08 listopada 2015

Książka swoją treścią nie zachwyca, lecz czytanie jej sprawia jakąś tam przyjemność. Zwłaszcza w niedzielny, wietrzny, nudny dzień.

Joanna | 2018-04-11
Anna Baj | 2018-01-23