Cisza przed burzą

Okładka książki Cisza przed burzą
B.J. Daniels Wydawnictwo: Harlequin Cykl: Whitehorse, Montana (tom 2) Seria: Romans i Sensacja literatura obyczajowa, romans
literatura obyczajowa, romans
Whitehorse, Montana (tom 2)
Romans i Sensacja
The New Deputy in Town
Harlequin
2011-05-25
2011-05-25
Jacek Żuławnik
detektyw śledztwo walka

więcej Więcej

Romans i sensacja dobrze poprowadzona i osadzona akcja. Zaletą jest z pracą techników kryminalnych.

Książka swoją treścią nie zachwyca, lecz czytanie jej sprawia jakąś tam przyjemność. Zwłaszcza w niedzielny, wietrzny, nudny dzień.

• 2018
  • Romans
  • 2019
  • Moje
  • Ebook
  • ➤ Gat.: Sensacja z romansem, Romans z sensacją
  • Posiadam - nie przeczytane

Dodaj cytat z książki Cisza przed burzą