Tajemniczy nieznajomy

Okładka książki Tajemniczy nieznajomy
B.J. Daniels Wydawnictwo: Harlequin Cykl: Whitehorse, Montana (tom 3) Seria: Romans i Sensacja literatura obyczajowa, romans
literatura obyczajowa, romans
Whitehorse, Montana (tom 3)
Romans i Sensacja
The Mystery Man of Whitehorse
Harlequin
2011-07-27
2011-07-27
Melania Gruszczyńska
miłość śledztwo

więcej Więcej

Bardzo fajna książka. Szybko się czyta. Historia wciąga. Do ostatniej chwili nie wiadomo kto stoi za morderstwami. Chociaż postacie są raczej przewidywalne to nie ujmuje uroku książki. Czytając, miałam lekki dreszczyk emocji. Mam miłe odczucia. Mimo że ta historia nie przekazuje żadnych wartości, to przyjemnie spędziłam z nią czas. Zdecydowanie polecam na nudne wieczory.

• 2018
  • Romans
  • Romans
  • Ebook
  • Moje
  • Kowboje,ranczo,farma
  • Na mojej półce

Dodaj cytat z książki Tajemniczy nieznajomy