10 pytań o Jezusa

Prove it! Jesus
Religia, chrześcijaństwo, Jezus
religia
McDusia

Czy Jezus dokonywał cudów? Czy Jezus rzeczywiście zmartwychwstał? Kiedy Jezus przyjdzie ponownie? Chcesz poznać odpowiedzi? Sięgnij po książkę: „10 pytań o Jezusa”. Napisana specjalnie z myślą o młodych porusza najważniejsze zagadnienia związane z postacią Jezusa Chrystusa. W sposób jasny i konkretny objaśnia fakty dotyczące życia i nauczania Jezusa oraz przybliża tajemnicę Jego...

Czy Jezus dokonywał cudów?
Czy Jezus rzeczywiście zmartwychwstał?
Kiedy Jezus przyjdzie ponownie?

Chcesz poznać odpowiedzi? Sięgnij po książkę: „10 pytań o Jezusa”. Napisana specjalnie z myślą o młodych porusza najważniejsze zagadnienia związane z postacią Jezusa Chrystusa. W sposób jasny i konkretny objaśnia fakty dotyczące życia i nauczania Jezusa oraz przybliża tajemnicę Jego Zmartwychwstania.

Wszystkie odpowiedzi dostosowane są do potrzeb nastoletniego czytelnika. Autor dba o to, by go zainteresować i przekonać, że pytania są naturalnym etapem rozwoju wiary, a poszukiwanie odpowiedzi pozwala na jej doskonalenie.

źródło opisu: Świety Wojciech, 2009

źródło okładki: http://www.ksw.com.pl/pl/shop/dla_mlodziezy/10_pytan_o_jezusa.html

McDusia | 2011-06-06
Przeczytana: 06 czerwca 2011

Dzięki tej książce powoli, krok po kroku wraz z autorką dochodziłam do prawd wiary katolickiej, do faktów o Jezusie. Nie można tego wytłumaczyć ot tak sobie, Jezus jest Bogiem, bo jest. W książce rozważane były różne opcje i, najczęściej, metodą dedukcji dochodziliśmy do jasnych przejrzystych prawd wiary katolickiej. Dużo się dowiedziałam. I dobrze, bo chcę wiedzieć dlaczego wierzę. Chcę wiedzieć jak to się stało, że Jezus zmartwychwstał. Kiedy będę miała okazję dyskutowania z jakimś ateistą już wiem jakimi konkretnymi przykładami mogę się poprzeć.

Polecam wszystkim katolikom i niekatolikom. Przede wszystkim ludziom, którzy chcą by ich wiara stała się większa, pełniejsza i bardziej uzasadniona.

Megi | 2011-07-31
kubax84 | 2015-06-02