Aurelia księżniczka amazonka. Zagubieni w śnieżnej zamieci

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Tylko dla ciebie". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Egmont Polska
Princess Ellie's Holiday Adventure
zamieć.Aurelia, zima
Agula1215

Aurelka i jej najlepsza przyjaciółka Kasia jadą w odwiedziny do swego rówieśnika księcia Jana i wprost nie mogą się doczekać poznania jego kucyków: Drobiny i Kruszyny. Aurelia jest oczarowana widokiem ośnieżonych górskich szczytów, ale kiedy wszyscy troje wybierają się na konną przejażdżkę, odkrywa wkrótce, że śnieg nie zawsze jest przyjemny, lecz bywa również groźny i przerażający. Czy Aurelia i jej przyjaciele będą musieli spędzić noc na mroźnym śnieżnym pustkowiu?

źródło opisu: własne

źródło okładki: Google , grafika