Zuźka D. Zołzik i walentynka-landrynka

Tłumaczenie: Magdalena Koziej
Wydawnictwo: Nasza Księgarnia
Zuźka Walentynki

Hurra! zbliża się 14 lutego, czyli Dzień świętego Walentego. Zuzia nie może się doczekać walentynek, które wtedy dostanie. Ale nie spodziewa się, że otrzyma fikuśną, landrynkową kartkę od cichego wielbiciela! Kim jest ten tajemniczy chłopieca Zuzia postanawia go zdemaskować!

"Zuźka D. Zołzik i walentynka-landrynka" to jedna z licznych książek Barbary Park. Zuźka chodzi do zerówki, do sali numer 9. Pewnego dnia pani ogłasza, że trzeba przynieść dla każdego walentynkę. Po rozdaniu okazało się, że Zuźka nie dostała ani jednej kartki. Pani znajduje ostatnią walentynkę dla Zuzi. Dziewczynka dowiaduje się, że jest od Cichego Wielbiciela. Czy Zuźka znajdzie osobę, która dała jej walentynkę? Czy Zuźka wygada wielką tajemnicę? Odpowiedzi znajdziecie w książce pt. "Zuźka D. Zołzik i walentynka-landrynka".
Osobiście polecam całą serię książek o Zuźce D. Zołzie. Są ciekawe i wciągające. Bardzo szybko się je czyta.

Nika | 2014-01-13
Przeczytana: 21 listopada 2013

Ciekawa, wesoła, pouczająca. Wprowadza młodego czytelnika w świat emocji i relacji międzyludzkich. Zdecydowanie POLECAM!

adgam_b | 2015-04-02

Nie mam osobnej opinii do każdej książki Zuźka D. Zołzik. Czytałam ją jak miałam 8 lat i przeczytałam ich 16. Moją pierwszą była "Zuźka D. Zołzik nie jest złodziejką". Pierwsza taka prawdziwa książka jaką zaczęłam czytać. Trafiłam na nią nie chcący w bibliotece i wszystkie miałam wypożyczone, a szkoda, że nie kupowałam, bo miałabym co dzieciom zostawić w przyszłości. Im na pewno będę tą serię kupowała. Śmieszna, głupkowata książka. Najlepsza dla każdego dziecka. Bardzo pobudza wyobraźnie. Polecam

Zuzon2007 | 2017-12-27
Przeczytana: wrzesień 2016