Szczęśliwy los

Okładka książki Szczęśliwy los Nicola Cornick
Okładka książki Szczęśliwy los
Nicola Cornick Wydawnictwo: Harlequin Cykl: Szczęśliwy los (tom 1) Seria: Harlequin Romans Historyczny literatura obyczajowa, romans
Szczęśliwy los (tom 1)
Harlequin Romans Historyczny
The Earl's Prize
Harlequin
2004-01-01
2004-01-01
8323820953
Wojciech Usakiewicz

Powiedziałam sobie kiedyś, że jakiś harlequin wypadałoby jednak w końcu przeczytać. Ot, jak nie dla śmiechu, to z czystej ciekawości. Ten był dołączony do pewnego numeru bodajże "Przyjaciółki". I co?
I szok, bo to wyjątkowo dobre czytadło, które wspominam bardzo miło. Historia wcale nie jest sztampowa; powiedziałabym wręcz, że jak na typ książki to nader ciekawa. Bohaterowie też dają się lubić i koniec końców, książka ta okazała się być duuużo lepsza od np. "Pamiętnika" Sparksa, za który później się zabrałam. Powiem nawet, że nie ma między nimi porównania.
Nie jest to literatura ambitna, ale w swojej kategorii - zdecydowanie polecam; dowód na to, że harlequin wcale nie musi być nudny.

• Romans historyczny
  • Romans Historyczny
  • Romans
  • Harlequin

Dodaj cytat z książki Szczęśliwy los