Klucz do Ciemności

Tłumaczenie: Bartosz Skierkowski
Cykl: Złota Królowa (tom 2)
Wydawnictwo: Amber
Beyond the gate
837169539X
leia, O'Day, złota królowa

Gallen O'Day staje do walki z Silami Ciemności - tajemniczą organizacją stworzoną przez dawnych władców galaktyki, Drononów. Dążąc do podporządkowania sobie całej ludzkości, Drononowie skonstruowali urządzenie, dzięki któremu mogą oddziaływać na podświadomość i kształtować światopogląd. Aby uwolnić wszystkich, którzy padli ich ofiarą, Gallen musi zdobyć pilnie strzeżony magiczny artefakt - Klucz do Ciemności.

źródło opisu: Wydawnictwo Amber Sp. z o.o., 1998

źródło okładki: zdjęcie autorskie