Jezus uzdrawia w Eucharystii

Seria: Żyć dobrą nowiną
Wydawnictwo: Ośrodek Odnowy w Duchu Świętym
poradniki
Maria

Tam, gdzie człowiek dotknięty jest łaską uzdrowienia, łaską przebaczenia i godzi się na to, aby przepowiadać Jezusa Chrystusa bliźnim, tam dokonuje się poszerzenie Królestwa Bożego. Dzisiaj nie sposób policzyć tych, którzy doświadczyli mocy uzdrowienia. Książka ta jest zebraniem świadectw i modlitw z Mszy św. z modlitwą o uzdrowienie, które odbyły się w latach 1992-1996 w Kościele OO. Jezuitów w Łodzi.

źródło opisu: http://ichtis.pl/produkt/pokaz/505/pozycja.html

źródło okładki: http://ichtis.pl/produkt/pokaz/505/pozycja.html