Kwon Jeong-saeng

Urodził się w 1937 roku w Tokio, zmarł 17 maja 2007 roku w Daegu w Republice Korei. W 1969 roku za bajkę "Psia kupa" otrzymał nagrodę w dziedzinie literatury dziecięcej miesięcznika "Edukacja chrześc... Urodził się w 1937 roku w Tokio, zmarł 17 maja 2007 roku w Daegu w Republice Korei. W 1969 roku za bajkę "Psia kupa" otrzymał nagrodę w dziedzinie literatury dziecięcej miesięcznika "Edukacja chrześcijańska". Był to początek jego drogi pisarskiej. W swoich utworach zawsze z troską pochylał się nad bohaterami i w ciepły, szczery sposób opisywał ich pełne krętych ścieżek życie, czym zyskał sympatię nie tylko dzieci, ale i rodziców. Szczególnym uczuciem darzył istoty małe i powszechnie uznane za bezużyteczne. Autor książek obrazkowych, powieści dla młodzieży, wierszy i esejów.

źródło opisu: Wydawnictwo Kwiaty Orientu, 2012

pokaż więcej
Wszystkie Poza moją biblioteczką W mojej biblioteczce Pokaż książki znajdujące się:
Psia kupa
Psia kupa
Kwon Jeong-saeng, Jeong Seung-gak

7,66 (32 ocen i 7 opinii)
Psia kupa
„Psia kupa” – tekst: Kwon Jeong-saeng; ilustracje: Jeong Seung-gak „Pan Bóg nie stworzył Ciebie bez powodu. Musiał mieć wobec Ciebie jakieś plany” Nie ma chyba człowieka, który w pewnym momencie życia...
czytelników: 92 | opinie: 7 | ocena: 7,66 (32 głosy)

Wywiad z autorem

Chciałbyś zadać pytanie swojemu ulubionemu autorowi?
Dołącz do grupy „Rozmowy z autorami” i zaproponuj pytania, my zorganizujemy wywiad.

Dyskusje o autorze

1
40
52
Tylu naszych czytelników chce przeczytać książki tego autora.
Tyle osób przeczytało książkę tego autora.
Tyle książek tego autora znajduje się w naszej bazie.

Fani autora (0)

Lista jest pusta

Czytelnicy (40)

Powiązane treści
Awersja do kontrowersji

Tom „Ale kupa! Co masz w pieluszce?” sytuuje się gdzieś pomiędzy grupą pierwszą a drugą. Choć z pozoru traktuje o wiadomym temacie, jego główną funkcją nie jest dostarczenie wiedzy na ten temat, ale pomoc w nauce pewnych ważnych umiejętności. 


więcej
więcej powiązanych treści
zgłoś błąd zgłoś błąd