Kup teraz - 17 ofert w cenie od 6.99 zł do 25.72 zł

Cukierku, ty łobuzie!

Waldemar Cichoń Wydawnictwo: Dreams Cykl: Kot Cukierek (tom 1) literatura dziecięca
Dreams
dla dzieci opowiadania
Kot Cukierek (tom 1)
literatura dziecięca
dla dzieci opowiadania

Książeczka okropnie nudna. Bardzo słaba. Fabuła taka na siłę a styl zupełnie nijaki. Nie wiem co jest w tej książce zabawnego bo na pewno nie treść.
Trójeczka to ocena maksymalna!! (I taki gniot jest lekturą szkolną).

Jeżeli ktoś ma jakiekolwiek oczekiwania względem lektury (czy to dziecko czy dorosły) to już po kilku przeczytanych zdaniach pozbędzie się wszelkich...

super dla dzieci 1-3 klasy podstawowej

Ogromnie polecam książkę. Jestem nauczycielem i chciałam zapoznać się z tą książkę. Mam inne wydanie tło jest niebieskie. I jest piękniejsze jak dla mnie. Więc tamto polecam !!! Zabawne perypetie pewnego kota i rodziny do której trafia. Śmiałam się non stop bo słuchałam również w audiobooku na storytel. Polecam słuchać, czytać, wypożyczać, kupować cokolwiek byle mieć tą...

Bardzo śmieszka książka :) dla dzieciaków mega... dla dorosłych również... zabawne historie ubrane w śmieszne słówka ...Cukrzyca jest mega :D Polecam

Mały kotek. kotek kłopotek - jednak dzieci za nim przepadają. Niesamowite historie, pełne humoru i mądrości.

Ilustracje przepiękne. Treść trochę gorsza.

Śmieszna i ciekawa.

Chyba najśmieszniejsza seria o kotkach :).

przesłuchałam audiobooka z genialną interpretacją lektora. I dźwiękami ... miauczenia i mruczenia, bo to w końcu prawdziwy kotek. Mały kotek, rozrabiaka. Cukierek.
A skoro młody, to chętny do poznawania ludzi i miejsc i każdej rzeczy... Wszystko go ciekawi, fascynuje i zachwyca. Czasem zaledwie na kilka chwil, co i tak nie uchroni od zniszczeń czy dewastacji. A że nowy...

Przeczytana na raz, fajna, ładne ilustracje. Trochę o tym, dlaczego kochamy bad boyów, albo tylko mi się tak skojarzyło. Ja takich przyjemnych lektur ze szkoły nie pamiętam!

• Dla dzieci
  • 2019
  • 2020
  • 2018
  • Biblioteka
  • 2020

Dodaj cytat z książki Cukierku, ty łobuzie!