Cukierku, ty łobuzie!

Waldemar Cichoń Cykl: Kot Cukierek (tom 1) literatura dziecięca 64 str.
Dreams
literatura dziecięca
dla dzieci opowiadania

Dreams
literatura dziecięca
dla dzieci opowiadania

Porównaj ceny i

Świetny humor i styl autora. Bardzo miło się czytało. Przeczytałam siostrze w jeden wieczór, zdzierając przy okazji gardło. Polecam!

Rzadko się zdarza by moje dzieci chętnie czytały lektury szkolne. Jednak książka " Cukierku, Ty łobuzie!" została przeczytana z radością, zainteresowaniem oraz została zrozumiana. Przygody kota Cukierka oraz zabawne ilustracje wywołały uśmiech dziecka i na pewno sięgniemy po kolejne książki z serii.

Tym razem moje dziecko było lektorem. I mnie i jemu książka się bardzo podobała. Nasz pies też chętnie słuchał historii o Cukierku:)

Czytałam córce. Rewelacja.

Pojawił się u nas w domu kotek - musiały się też pojawić książki o kotach.
Seria o przygodach Cukierka jest w sam raz dla mojej sześciolatki.
Słucha z zainteresowaniem, a i ja doceniam poczucie humoru autora i jego trafne spostrzeżenia z życia kota i jego współmieszkańców.
Zastrzeżenie mam tylko do ilustracji.
No nie są ładne.
A może i są, ale mi nie podobają się ani...

Wspaniała książka dla dzieci. Zabawna i wesoła, ale nie "głupkowata", bez przemocy, bez kontrowersyjnych czy trudnych tematów. Nadaje się już dla 4-5 latka. Moim 9 latkom nadal się podoba.

Dla siedmiolatków idealna. Polecam na mikołajkowy prezent dla małych właścicieli i miłośników kotów :).

Przezabawna książka o przygodach kota Cukierka, niepozbawiona realizmu w opisach zachowań kocich. Dobra lektura dla dzieci, zwłaszcza dla tych, które chciałby mieć kota ;)

Jest to książka która ma kilka części jest ona o nie zbyt grzecznym ale kochanym kocie który nazywa się cukierek ma też swojego pana który nazywa się Marcel.

"...skoczyłem i... niemal mi się udało. A potem tata Marcela i Marcel zamknęli mnie w łazience i pojechali po nową choinkę i nowe bombki."

Bardzo urocza opowieść o mały kotku, który rozpoczyna nowy etap w swoim życiu. Roztaje się z mamą oraz rodzeństwem i zostaje zabrany przez chłopca Marcela oraz jego rodziców do nowego domu. Sytuacja nie jest prosta, trzeba się...

Dyskusje

• 2019
  • 2018
  • Dla dzieci
  • Biblioteka
  • Chcę w prezencie

Dodaj cytat z książki Cukierku, ty łobuzie!