Gorączka

Amy Meredith Wydawnictwo: Amber Cykl: Dotyk ciemności (tom 3) fantastyka, fantasy, science fiction
Fever
Amber
wiedźmy demony magia
Fever
Dotyk ciemności (tom 3)
fantastyka, fantasy, science fiction
wiedźmy demony magia

"Gorączka "to trzeci już tom losów ślicznej i popularnej licealistki Eve, która jest Wiedzma i broni mieszkańców Hamptons przed demonami. Oczywiście u jej boku stoją wierna przyjaciółka Jess i zauroczony młoda Wiedzma Luke .

Po pokonaniu piekielnej sfory demonów miasto nawiedza fala upałów. W mieście panuje straszna i tajemnicza epidemia . Najprawdopodobniej przywiózł ja...

20863

Muszę przyznać, że totalnie wkręciła mnie ta historia. Mam wrażenie, że ona się nigdy nie skończy.
Nadal mnie ciekawi, czy główni bohaterowie zostaną parą i jakie postaci jeszcze przybierze zło.
Polecam

Książka młodzieżowa z dreszczykiem :D

W Deepdene pojawił się wirus grypy oraz straszne upały.Grypa powoduje martwicę skóry. Zaczynają znikać ludzie. Eve, Jess i Luke odkrywają, że to jednak powrót demonów. Jak zawsze w trójkę próbują stawić czoła złym mocą. Luke jest bardzo zdeterminowany, ponieważ jego tata również zachorował. Jess, dy Amunnic porywa jej brata wpada w szał. Sprawcą całego zamieszania jest...

Fajna seria dla młodzieży, dorosły czytelnik też nie będzie zawiedziony, jeśli nie oczekuje literatury mega wysokich lotów :)

W Deepdene pojawia się nowy demon. Czy Eve sprosta wyzwaniu?
Ogólnie książka dobra, jest w niej trochę zwrotów akcji no i oczywiście wątek miłosny. Bohaterka dalej lekko próżna. Książkę szybko się czyta i nie pozwala się od niej oderwać. Polecam tę książkę ale zdecydowanie pierwszy tom tej serii jest najlepszy.

Na półkach: , , , ,

W Deepdene wybucha epidemia tajemniczej choroby i miasto zostaje objęte kwarantanną. Eve i Luke podejrzewają, że zarazę przywiózł ich nauczyciel, który właśnie wrócił z Egiptu. Spędzają ze sobą coraz więcej czasu. I między nimi naprawdę zaczyna iskrzyć.
Ale nagle w mieście zaczynają znikać ludzie. Dla Evie jest jasne, że to sprawka demona. Musi po raz kolejny stawić czoła...

Podobało mi się ostatnie zdanie książki :)
Takie z gatunku tych, które każą od razu sięgnąć po następną część.

Nie jest to literatura wysokich lotów, ale jak już napisałam przy pierwszym tomie, lekka i przyjemna. W sam raz na zabicie czasu np. w poczekalni u lekarza :)

Niet. Po prostu niet.

Dziwiło mnie, że ta seria ma takie "chude" książki. Sądziłam, że akcja będzie toczyła się po przeczytaniu 1/4 zawartości. Jednak myliłam się - na ponad 200 stronach można opisać wiele miejsc, uczuć, ludzi, a na samym końcu dać wartką akcję. Jestem pod wrażeniem! (Pomijając fakt, iż łatwo i szybko się je czyta.)

Dyskusje

1 705