Zdradzona

Amy Meredith Wydawnictwo: Amber Cykl: Dotyk ciemności (tom 4) fantastyka, fantasy, science fiction
Betrayal
fantastyka, fantasy, science fiction
Agnieszka Myśliwy
Cienie demony magia zło

Książkę naprawdę można przeczytać jednym tchem. Polecam tą serię! ❤️

"Zdradzona "to ostatnia juz cześć serii Amy Meredith "Dotyk ciemności " . To już koniec przygód Eve ,Luke 'a i Jess. W sumie szkoda ,wciągnęły mnie ich przygody i książki czytałam w kilka godzin .

W "Zdradzonej "Eve i Luke zostają wreszcie para ,na co fani serii czekali chyba od pierwszego albo drugiego tomu (w zależności za kim w pierwszej książce byli: Lukie'm czy...

20863

Ta książt jest również ciekawa jak pozostałe części. Dla mnie może i jest najlepsza, chociażby dlatego, że sielanka zamienia się w prawdziwe życie przynajmniej w części przyjacielsko-miłosnej. Prawdziwe kłótnie i niedowierzanie.
Dopiero pod koniec okazuje się, że demon maczał we wszystkim swoje szpony.
Mnie bardzo się podobała, dlatego polecam.

Przeczytałam całą serię i z czystym sumieniem mogę polecić te cztery tomy. Niska ocena wynika z tego,iż dla mnie te historie były za krótkie. Można je było bardziej rozpisać by za szybko nie można się było zoriętować jak się skończy. Jedkaj obraz bohaterów bardzo ciekawie przedstawiony. Trochę nastoletniej głupoty jak i trochę powagi. Polecam.

Na wyluzowanie się nadaje się.
Akcja szybko się toczy, wszystkiego można się z resztą domyślić, a wszystkie historie dzieją się tego samego roku, a nawet półrocza.
Mimo wszystko wciągnęłam się ;)

Ostatni tom z tej serii i jestem trochę zawiedziona bo książka jest za krótka. Przydały by się kolejne części.

Dom nocy - wspaniała przygoda. Czytałam całą serię kilka lat, czekając na każdy kolejny tom.
Teraz chodzę na jogę i moje zamiłowanie do ciemnych, mrocznych klimatów przeminęło.
Dla wszystkich osób zakochanych w literaturze o wampirach - ta pozycja jest obowiązkowa.

Na półkach: , , , ,

Czasami kończę niektóre książki tylko po to, aby je skończyć i zaznaczyć w liście jako przeczytane...

Kiedy zaczynasz czytać jakąś książkę tak naprawdę nie wiesz co cię czeka. Powody, dla których po nią sięgnąłeś są różne: ładna okładka, chwytliwy tytuł, ciekawy opis, duża liczba ocen, czy też polecające komentarze. Ale to, czy powieść ci się spodoba zależy tylko od...

Nic nie jest tak jak powinno być. W jej krwi płynie krew demona. Jess idzie Eve na bal maturalny, a do tego musiała odklepać sukienkę, żeby Jess mogła ją kupić.Pierwsza kłótnia z Lukiem. Zakon stworzył barierę, żeby Eva nie mogła opuścić miasta. A do tego martwe zwierzątka pojawiające się w mieście. Eve coraz bardziej jest sfrustrowana i daje upust przez co pali las. Luke i...

Ostatnia i raczej najlepsza część cyklu Dotyk ciemności jest opowieścią pełną nieoczekiwanych zwrotów wydarzeń. Akcja nabiera tempa już od pierwszych stron książki. Przyznam, że nastawienie Luke i Jess odrobinę wytrąciło mnie z równowagi. Na sytuację bez wyjścia autorka znalazła doskonałe rozwiązanie. Poza kilkoma kwestiami, których wątek mógł być bardziej rozwinięty za...

Dyskusje

1 252