Serce demona

Okładka książki Serce demona
Lynn Raven Wydawnictwo: Foka Cykl: Dawn i Julien (tom 2) fantasy, science fiction
fantasy, science fiction
Dawn i Julien (tom 2)
Das Herz des Dämons
Foka
2011-01-01
2011-01-01

więcej Więcej

Czekam na tę książkę już ponad rok..
Z ciekawości przeglądałam różne portale internetowe i na jednym znalazłam informacje, że produkcja została wstrzymana z powodu wykrycia nielegalnej kopii pierwszego tomu w internecie.
No więc się pytam: Co za idi*ci publikują czyjąś ciężką pracę i sposób na życie dla własnej korzyści? Tracę wiarę w ludzi.

Poluję na nią

Czekam na kolejną część której jeszcze w Polsce nie ma.

Czy ktoś wie gdzie zdobyć tę książkę?

• Chcę w prezencie
  • Fantastyka
  • Dawn i Julien
  • Chcę kupić
  • Romans

Dodaj cytat z książki Serce demona