Pocałunek Kier

Der Kuss des Kjer
fantastyka, fantasy, science fiction
978-83-7668-041-5
Magdalena Mistewicz

Ten moment kiedy po dwóch dniach wyłaniasz się z fantastycznej opowieści i jakoś dziwnie nie pasujesz do rzeczywistości.

I kiedy sobie uświadamiasz, że mogłaś to przeczytać już pół roku temu, zamiast innych głupot ale brzydka okładka cię odstraszyła.

I ten moment kiedy wiesz, że musisz mieć to na własnej półce i odkrywasz, że w sieci jest tylko jeden egzemplarz i to w...

Jest to jeden z pierwszych romansów po który sięgnęłam od bardzo dawna. Nie bardzo leży mi ten gatunek ze względu na sztampowość i schematyczność. Zachęcona dobrymi opiniami sięgnęłam. W mojej opinii jest to dobrze napisana książka, dobry styl pisania(ale bez szału), bardzo dobrze napisany wątek romansowy który jest drogą dla dwójki bohaterów i nie jest typowy w książkach....

Bardzo ciekawa pozycja, można określić jako romans, typu piękna i bestia, osadzona w świecie ludzi z mitycznymi elementami.
Szybko się czyta,[ja akurat słuchałam] niewymagająca, trochą krwawych wątków, ale fajna bajka.

Na półkach: , , , , ,

Do tej książki obiecywałam sobie, że siądę w najbliższym czasie od..roku!
Teraz muszę przyznać, że lepiej późno niż wcale!
Historia wykreowana w sposób złożony, postacie nie są płytkie, a fantastyczna historia oparta o dawne czasy i zwaśnione krainy masjtersztyk!

Główni bohaterowie nie są cukierkowi, jest krew, pot i łzy, Mordan na pewno nie należy do ciepłych kluch, to...

Książka nie wszystkim przypadnie do gustu.
Mnie osobiście się bardzo spodobała.
Ogromny plus za rzeczywistość wykreowaną w odległych czasach, opisy rytuałów. Fabuła nie jest monotonna, zawiera dużo wątków. Subtelny wątek miłosny, nie przyćmiewa całej książki .
Jeśli ktoś chce poczytać dla zrelaksowania i oderwania od rzeczywistości - Polecam!

Klimat książki nawet ok, ale nie mój język. Męczyłam się podczas czytania. Za wolne tępo wydarzeń. Nie wiem skąd te wszystkie ochy i achy.

Kolejna książka, o której mało się usłyszy, a jest naprawdę świetna. UNIKAT! Jestem pod wrażeniem tego jak autorka przedstawiła bohaterów, jak wykreowała świat i jak cała książka trzyma w napięciu do ostatniej chwili.
Duży plus ode mnie, że książka ma tak dużo stron, a fabuła w każdym rozdziale coraz bardziej mnie wciągała. Rzadko spotyka się tak dobrze napisaną i...

Nasłuchałam się o tej książce samych pozytywów, samych zachwytów i pieśni pochwalnych, a wiem, że jak kuszą to na ogół słusznie. Więc idąc powyższym tropem, w ramach wyzwania miesięcznego na Fantastyce na luzie stwierdziłam, że pasuje mi to jako relacja ‘Miłość i nienawiść’ i ‘książka którą znają wszyscy, a ja nie’. Takiego dubla chciałam sobie załatwić.

No to sobie...

Całkowicie pochłonęła mnie ta książka. Świetna!!!

Ona.
Dopiero gdy przejrzała na oczy, ujrzała prawdziwą miłość.
On.
Wiedział od początku, że ona jest jego zgubą.

"To zaszczyt dla mnie, że mogłem cię kochać!"

Dyskusje

1 164