W głąb Maelstromu

Marc GascoigneAndy Jones Wydawnictwo: Copernicus Corporation fantastyka, fantasy, science fiction
Into the Maelstrom
fantastyka, fantasy, science fiction
978-83-86758-94-4
Szymon Gwiazda
Warhammer Czarna Biblioteka Gascoigne Jones

Okładka książki Inwazja! Christian Dunn, Marc Gascoigne, Nathan Long, Steven Savile
Ocena 5,8
Inwazja! Christian Dunn, Mar...
Okładka książki Zimne ostrze zdrady Christian Dunn, Marc Gascoigne
Ocena 5,9
Zimne ostrze z... Christian Dunn, Mar...

Niestety większość opowiadań nie była tak dobra jak oczekiwałem. Tak naprawdę spodobały mi się tylko dwie, czuć było w nich budowane napięcie.
Reszta zwyczajnie słaba a jedna to miałem wrażenie, że napisane przez nastolatka, który naoglądał się kreskówek o bohaterach, którzy zawsze zwyciężają.

Książka jest zbiorem zgrabnie napisanych opowiadań, które ukazują historie różnych ras, obecnych w uniwersum warhammera40k. Można rzec, iż książka skupia się na jednym temacie, jakim jest wieczna wojna ale trzeba również dodać, że byłaby to niepełna prawda. Mamy tu przeróżne odcienie, dochodzenia, zabójcze misje, fanatyzm, intrygi w intrydze czy klimatyczne spotkania z...

Dla fanów gatunku jak najbardziej!

• Warhammer
  • Fantastyka
  • Sci/Fi
  • Zbiory opowiadań
  • 2016
  • Chcę posiadać
  • Niezależne książki, które mogę kupić bez konsekwencji

Marc Gascoigne W głąb Maelstromu Zobacz więcej