Inwazja!

Okładka książki Inwazja! Christian Dunn, Marc Gascoigne, Nathan Long, Steven Savile
Okładka książki Inwazja!
Christian DunnMarc Gascoigne Wydawnictwo: Copernicus Corporation Seria: Czarna Biblioteka fantasy, science fiction
Czarna Biblioteka
Invasion!
Copernicus Corporation
2008-01-01
2008-01-01
Andrzej Jakubiec
warhammer long savile gascoigne

Okładka książki W głąb Maelstromu Marc Gascoigne, Andy Jones
W głąb Maelstromu Marc Gascoigne, And...
Okładka książki Zimne ostrze zdrady Christian Dunn, Marc Gascoigne
Zimne ostrze z... Christian Dunn, Mar...

Niektóre opowiadania ciekawsze, inne nieco mniej. Ogólnie książka dobra, wciągająca, choć trudno scharakteryzować wszystkie opowiadania jedną wspólną oceną. To jest bolączka książek zawierających w sobie opowiadania różnych autorów. Zawsze jeden styl bardziej przypadnie człowiekowi do gustu, a inny mniej. Podsumowując... przekonałem się do świata Warhammera.

Bardzo dobre opowieści ze świata Warhammera. Polecam!

Bardzo dobre opowieści ze świata Warhammera. Polecam!

Nigdy więcej. Przebrnięcie do końca tej słabej, nie tylko pod względem wydania ale i treści książki sprawiło mi niewyobrażalne katusze.

• Warhammer
  • SF & fantasy
  • PożYcZoNe
  • Niezależne książki, które mogę kupić bez konsekwencji

Dodaj cytat z książki Inwazja!