GTO: Great Teacher Onizuka #2

Okładka książki GTO: Great Teacher Onizuka #2
Tōru Fujisawa Wydawnictwo: Waneko Cykl: GTO: Great Teacher Onizuka (tom 2) komiksy
komiksy
GTO: Great Teacher Onizuka (tom 2)
ジー ティー オー 2
Waneko
2011-01-01
2011-01-01
Aleksandra Watanuki
manga komedia shounen

więcej Więcej

Pozwolę sobie napisać to samo, co pod poprzednim tomem. Niebanalna, kontrowersyjna i zabawna. Gorąco polecam, świetna do pośmiania się i zrelaksowania ;)

Super

Na półkach: , , , , , , ,

Początki początków part II. Szukanie jakiejkolwiek propozycji posady, kosa na dzieńdobry z przewodniczącym, kilka cudów i jest! Dobre początki Onizuki nie są złe. A - no i w końcu to tu zaczynają się przygody z uszkodzoną Crestą. :D

• Manga
  • Mangi