Tajemnica czwartego apokryfu

Mirosław Piotr JabłońskiAndrzej Mol Wydawnictwo: fantastyka, fantasy, science fiction
83-7054-156-9
jabłoński mol tajemnica apokryfu
fantastyka, fantasy, science fiction
83-7054-156-9
jabłoński mol tajemnica apokryfu

„Tajemnica rytualnych zabójstw” - autorom tej krótkiej powieści bardzo zależy na tym by rozpostrzeć przed czytelnikiem nimb tajemniczości. Słowo tajemnica pojawia się nie tylko w tytule i blurbach, ale i w tytułach wszystkich rozdziałów książki, a ostatni to Tajemnica Tajemnic. Ale średnio wychodzą im te tajemnice. Ma to być taka polska produkcja powstała na fali książek...

Odniosłem wrażenie, że autorzy inspirowali się twórczością Mastertona. Klimat, główny bohater któremu wszystko wychodzi ew. uchodzi na sucho, nie zabrakło również scen łóżkowych chociaż do fantazji Mastertona droga daleka. Pomimo tego nie żałuje czasu spędzonego nad tą książką.

• Papier
  • Przeczytane - oddane
  • Polska fantastyka
  • Książki
  • 52 książki (2018)
  • Wyzwanie 2012
  • Domowa biblioteczka
więcej mniej

Dodaj cytat z książki Tajemnica czwartego apokryfu