Każdy może gotować

kulinaria, przepisy kulinarne
978-83-61428-21-3
Katarzyna Rojek
gotowanie jedzenie zdrowie

Świetna książka dla początkujących kuchcików

Uwaga spojler.
To boczek. To wędzony boczek sprawił, że spaghetti bolognese z dania szybkiego stało się daniem wybitnym (ale wciąż szybkim).

Super książka dla każdego amatora gotowania prostych, niedrogich i supersmacznych dań :}

Świetne przepisy, łatwo opisane, dobrze wytłumaczone. Nie jedną rzecz ugotowałem, usmażyłem, przygotowałem i byłem zadowolony!

Fajne przepisy. Wszystko wyszło smaczne ^^

Bardzo ciekawe i inspirujące przepisy. Idealna książka na prezent! Kuchnia z różnych zakątków świata, na różne pory roku i dnia. Będzie pasowała każdemu, kto chociaż trochę lubi pokombinować w kuchni.

I znowu to samo. Garść fajnych przepisów. I tyle. Cały czas ta sama kuchnia. Prosta, z nutką dekadencji. Skrojona pod brytola średniej klasy. Ale bez żenady.

Ach Jamie, Jamie strażnik zdrowego i domowego jedzenia! W książce tej każdy znajdzie coś dla siebie, pyszna wieprzowina słodko-kwaśna lub pieczeń z mięsa mielonego? Tak! U Jamie'ego takie przepisy są i przygotowanie takiego dania to czysta poezja. Sałatki,które proponuje autor to finezja i spory zastrzyk zdrowia! Polecam!

Wspaniała książka dla wszystkich miłośników gotowania a także dla osób, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z kuchnią. Przepisy nie są zbyt trudne, są dostosowane do osób o różnych umiejętnościach gotowania. Produkty wykorzystywane przez Autora do gotowania są w większości dostępne w Polsce, lub można znaleźć ich zamienniki. Piękne zdjęcia sprawiają, że od razu chce...

Lubię tę książkę nie tylko za piękne zdjęcia i klarowne opisy, ale przede wszystkim dlatego, że przepisy w niej zamieszczone nadają się na polskie realia lub łatwo da się je zmodyfikować tak, by się nadawały. Poza tym są ciekawym źródłem inspiracji i zachęcają do wypróbowania kombinacji smakowych, na które być może się nigdy nie wpadło (np. zupa z zielonego groszku z...

• Chcę w prezencie
  • Kulinaria
  • Kulinarne
  • Kuchnia
  • 2013
więcej mniej

Dodaj cytat z książki Każdy może gotować