Harry Potter i nasze dzieci : przewodnik nie tylko dla rodziców

Adam RegiewiczPiotr Jordan Śliwiński Wydawnictwo: Wydawnictwo M poradniki
83-7221-521-9
Wydawnictwo M
Harry Potter
poradniki
83-7221-521-9
Harry Potter

Niestety nie dałam rady doczytać do końca. Harry Potter to świetna książka, czego nie mogę powiedzieć o tym. Wpadłam na "Harry Potter i nasze dzieci" przypadkowo w bibliotece szkolnej. Chciałam zobaczyć co też można napisać, żeby zaznajomić kogoś z książką bez jej czytania. I wiecie co? Jeśli nie macie czasu na H.P, a bardzo chcecie wyrobić sobie na jego temat zdanie nie...

• Chcę w prezencie
  • Dostępna w bibliotece